Збираємося на фітнес: як вибрати сумку для спортивної форми

Written by: kiman

Бізнеследі воліють забігти до спортзалу до роботи, домогосподарки – в обідню перерву, а матусі в декреті – ближче до вечора.

Так чи інакше, збираючись на тренування,  дівчата беруть із собою чимало речей. Тож жіночі сумки для фітнесу мають бути не лише місткими, а й компактними, радять консультанти мультибрендового інтернет-магазину ANSWEAR.ua.

Сумка VS рюкзак

Мінімальний жіночий комплект для спорту:

  • два рушники;
  • засоби гігієни: гель для душу, шампунь, дезодорант, масажна губка або рукавичка;
  • основний спортивний одяг та взуття;
  • речі «на заміну»;
  • дві пляшки води.

Іноді жінки беруть із собою і дрібні аксесуари – скакалки, еластичні стрічки, килимки, бинти, кистьові еспандери. Для цього також має бути своє місце.

По суті спортивна сумка й рюкзак виконують ту саму функцію, але мають різний вигляд і носяться інакше.

Плюси рюкзака: руки залишаються вільними, не втомлюється спина завдяки рівномірному розподілу ваги. У рюкзаку багато кишень. Пляшки з водою, наприклад, вставляються у бічні кишені й урівноважують ходу. Для гелю й шампуню теж знайдеться окремий відсік: якщо через погано закриту кришку трохи засобу й проллється, забрудниться тільки він. Інші речі залишаться чистими.

Спортивну сумку на спину не закинеш, проте її можна носити на плечі, через плече, в руці, а найменший її варіант навіть на поясі. Краще мати кілька спортивних сумок різного розміру не лише під сезон, а й під види тренувань.

Так, «бананку» зручно брати на пробіжку або із собою в зал. І не турбуватися за збереження документів та картхолдера, а смартфон не доведеться пхати за пояс чи кріпити на передпліччя.

Як вибрати спортивну сумку

З погляду практичності краще обирати сумки темних відтінків. Вони менш маркі, але, з іншого боку, досить похмурі. Яскраві жіночі варіанти здатні піднести настрій, тому тут, як кажуть, справа смаку.

Якщо на сумці є світловідбивні елементи, це великий плюс. Особливо для тих, хто надає перевагу вечірнім заняттям і після тренування повертається додому пішки.

Ременів може бути кілька або один, але з регульованою довжиною. Він має бути широким, щоб плече не натиралося, не перетискалися м’язи і надійно утримувалася вага. Перед покупкою в онлайн-магазині не соромтеся приміряти сумку. Принесіть із собою кілька речей або попросіть дозволу у продавця скласти в неї якесь дрібне спорядження, щоб відчути, наскільки вам комфортно чи, навпаки, незручно з конкретною моделлю.

Особливу увагу зверніть на якість фурнітури. Блискавка повинна бути надійною, а всі карабіни, клапани та застібки легко відкриватися та закриватися.

Якщо у спортивній сумці є кишені, то чудово. В них ви складете дрібні речі, які зазвичай губляться серед великих предметів.

Share This Article