Від чого залежить вартість автобусного квитка та як купити найдешевший?

Written by: kiman

Останніми роками в сегменті автоперевізних послуг з’явилося більше транспортних компаній, які здійснюють перевезення не лише в межах України, але й за кордон. Та й ціни на автобусні квитки доволі вигідні. Особливо якщо знати, де і коли купувати. Тому й недивно, що автобуси залишаються найпопулярнішим видом транспорту.

Чому вартість квитків на одному маршруті може бути різною?

local public transport

В наш час можна купити автобусні квитки онлайн, що не лише вкрай зручно, але й дає можливість швидко порівняти цінові пропозиції різних перевізників. Якщо врахувати, що різниця на одному маршруті може становити часом й декілька сотень гривень, то така опція допомагає суттєво зекономити. Однак звідки така різниця в цінах?

На вартість автобусного квитка впливають різні фактори:

  • комфортабельність транспортного засобу;
  • маршрут (до прикладу, з Києва до Львова чи Варшави можна їхати різними дорогами, що впливає на тривалість поїздки, кількість зупинок);
  • день тижня і час відправлення.

Крім того, перевізники вправі самостійно визначати тарифи на власні послуги. У деяких ціни вищі ніж у конкурентів, інші, навпаки, пропонують знижки, пільгові тарифи для певних категорій пасажирів.

Як знайти найвигідніший автобусний квиток на будь-який маршрут?

Найпростіший спосіб – скористатися послугами спеціалізованих сервісів-агрегаторів. Одним з таких є онлайн-каса KLR Bus. На сайті зібрана та систематизована інформація про вітчизняних та європейських автобусних перевізників із вказанням актуальних маршрутів, цін на квитки, дати і часу відправки/прибуття, кількості вільних місць у кожному рейсі.

Щоб відшукати на сайті найдешевший квиток на будь-який напрямок, достатньо вибрати потрібний маршрут і дату – далі система запропонує актуальні варіанти. Користувачу залишається лише вибрати той, який влаштовує і оформити купівлю квитка. Користувачам сервісу KLR Bus ця опція також доступна в режимі онлайн. Тож вдасться заощадити й на поїздці до автобусної каси. 

Share This Article