Твій оригінальний стиль за допомогою друку на футболках

Written by: kiman

Друк на футболках – доступний та популярний спосіб самовираження. На футболці за допомогою певних технологій можна надрукувати потрібний малюнок. Це може бути улюблена група, персонаж із кіно або смішний напис. Будь-який дизайн, який є у вашій уяві, можна втілити у життя та надрукувати на футболці на нашому сайті customprint.market.

Зображення наноситься на тканину шляхом прямого друку або за допомогою термотрансферного перенесення (флекс). Наші футболки виконані та якісного матеріалу, а картинка витримує до 50 прань. Щоб не зіпсувати зображення, дотримуйтесь наших порад щодо догляду за річчю.

Види принтів

Підкреслити свою оригінальність та виділитися з натовпу можна за допомогою різних принтів. Ось такі види є найпопулярнішими:

  1. Аніме – популярна категорія серед підлітків та дорослих. Є безліч різновидів аніме для дорослих. У нашому магазині запропоновані футболки із зображенням персонажів, сцен та написів з аніме.
  2. 3D – такі футболки мають надруковане тривимірне зображення, що створює ілюзію глибини та об’єму. Такі картинки на футболках виглядають дуже ефектно та яскраво. Серед багатьох принтів є моделі з Гомером Сімпсоном, Гарфілдом, Губкою Бобом, ведмедиками.
  3. Патріотичні – одна з найбільших категорій товарів. Тут є футболки із зображенням українського герба та прапора, карти України, національних символів, гарних українок та різних патріотичних написів. Також є варіанти з текстом «ЗСУ», зображенням українського президента, з військовою тематикою, з кремлем, що палає.
  4. Футболки з містами України включають різні варіанти з написами назв міст, наприклад Київ, Харків, Буча, Гостомель, Херсон, Ірпінь, Одеса, Миколаїв.
  5. У нашому асортименті є футболки з персонажами та сценами з кіно та мультфільмів. У тренді моделі з персонажами з Рік і Морті, Дедпул, Друзі, Зоряні війни. Найпопулярніші персонажі – Йода, Мандалорець, Уенсдей, Людина-павук, Дедпул.
  6. Покупці часто вибирають тематичні та святкові футболки, які можуть стати відмінним подарунком та стильним вбранням: новорічні, до дня народження, Хеллоуїна, Великодня. Ви можете вибрати прикольні та милі футболки.
  7. З приколами футболки підходять веселим та сміливим людям. Можна надрукувати на футболці вибрану смішну фразу або веселу картинку. Такий дизайн підніматиме настрій тобі та оточуючим. Серед них – «Плани на день», «Зберігайте спокій та ріжте сало».
  8. Варіанти з написами також є затребуваними. Можна вигадати свою цікаву фразу або використати висловлювання якоїсь відомої особистості, фрагмент пісні чи слова з кіно: «Молодість все прощає!», «Ніхто, крім нас», «Кажи паляниця!», «Цой живий».
  9. Для айтішників футболки пропонуються з принтами та приколами, написами, символами та професійними фразами.

І це ще не весь список принтів, які можна надрукувати на футболці. Також є великий вибір дитячих та парних моделей різної тематики. Створювати креативні та унікальні футболки можна собі, на подарунок другій половинці, рідним, друзям, дітям. Вибирайте відповідний принт, замовляйте футболку і будьте яскравим.

Share This Article