Чим корисна косметика La Roche-Posay для проблемної шкіри?

Written by: kiman

У багатьох випадках від цієї дерматологічної проблеми можна якщо не позбутися повністю, то звести її до мінімуму. Допоможе в цьому правильний догляд за шкірою спеціальними засобами.

Яка косметика потрібна людям з дерматологічними проблемами?

Атопічний дерматит та інші дерматологічні проблеми бувають як у дорослих, так і у дітей. Проте в той час, як одні шкірні захворювання потребують тривалого лікування, впоратися з іншими допоможуть косметичні засоби для проблемної шкіри та корекція харчування (відмова від солодощів, молочних продуктів).

Коли говорять про проблемну шкіру, зазвичай мають на увазі епідерміс, схильний до алергічних реакцій, сухості чи, навпаки, жирності, почервонінь, чорних цяток, акне, лущення. Доволі часто ці симптоми посилюються на тлі використання косметики. В складі якої є:

  • віддушки;
  • парабени;
  • ароматизатори;
  • консерванти.

Погана новина в тому, що практично вся косметична продукція мас-маркету містить ці добавки. Та рішення є – дерматокосметика бренду La Roche-Posay. Це косметичні засоби, формули яких розроблені з орієнтацією на потреби проблемної шкіри. Регулярне використання дерматокосметики дозволяє не лише зменшити неприємні дерматологічні симптоми, а й запобігти їхньому виникненню. До того ж у складі косметики La Roche-Posay є чимало добавок, корисних для епідермісу – його живлення і зволоження.

Як правильно застосовувати косметику La Roche-Posay для проблемної шкіри?

Основне правило догляду за проблемним шкірним покривом – на всіх етапах щоденної рутини застосовувати засоби з безпечним складом. І компанія La Roche-Posay подбала про те, щоб її шанувальники могли вибрати з асортименту всю продукцію, необхідну для щоденного комплексного догляду. А це:

  • міцелярна вода для делікатного очищення шкірного покриву від бруду і косметики;
  • гелі для вмивання, які не подразнюють епідерміс, проте ефективно відлущують відмерлі частинки;
  • маски для глибокого очищення пор, щоб запобігти запальним процесам;
  • лосьйони для звуження пор і вирівнювання мікрорельєфу;
  • креми для глибокого зволоження шкірного покриву, усунення акне, жирного блиску й подразнень.

Досвід численних шанувальників дерматокосметики La Roche-Posay показує, що застосування цих засобів у комплексі допомагає підтримувати шкіру добре зволоженою та якісно, але делікатно очищувати її. А це головна запорука профілактики й усунення дерматологічних проблем. А ви вже пробували засоби La Roche-Posay? Якщо ні, то рекомендуємо відвідати офіційний сайт компанії, де знайдете чимало корисної інформації про продукцію бренду й рекомендації щодо її застосування.

Share This Article