Allies of Skin. Секрети вашої шкіри та краси

ivanlitvin
3 Min Read

Відомий своєю філософією «clean clinical», бренд ставить перед собою завдання поєднати ефективність активних інгредієнтів з натуральними та безпечними компонентами.

Огляд бренду Allies of Skin та його підходу до догляду за шкірою

Продукти Allies of Skin розроблені з якісними складовими, які мають клінічно доведену ефективність для покращення стану шкіри. В склад входять активні компоненти, такі як:

  • ретинол;
  • вітамін C;
  • пептиди;
  • алое вера тощо.

Ці складові покращують загальний стан шкіри, зменшують ознаки, спричинені віковими змінами, покращують тонус шкіри. Allies of Skin визначає для себе високі стандарти щодо складу продукції. Засоби не містять у складі того, що могло б негативно вплинути на екологію. Догляд виготовляється з екологічно чистих інгредієнтів.

Саме тому бренд можна справедливо називати Clean Beauty. Він прагне уникати агресивних хімікатів та шкідливих речовин у своїх формулах. Allies of Skin – один із найпопулярніших брендів у косметології. Придбати цю продукцію можна і в Україні в інтернет-магазині Skin Kits.

Асортимент продукції

Одним з основних принципів компанії Allies of Skin є універсальність. Бренд пропонує натуральну косметику, яка підійде для всіх типів шкіри. Ви можете обрати для себе засоби для нормальної, жирної, сухої, проблемної шкіри. Також в асортименті є продукція для зрілої шкіри, яка мінімізує прояв вікових змін.

Ви можете замовити продукти, які мають антиоксидантний захист, нормалізують рівень рН та водний баланс. Вони призначені для надійного захисту шкірного покриву від:

  • негативного впливу навколишнього середовища;
  • вікових змін;
  • появи акне та запальних процесів.

Allies of Skin – це косметика для всебічного догляду. Засоби для ексфоліації, тонізації та очищення видаляють надмірний себум, пил та бруд, створюють спеціальний бар’єр на обличчі, що оберігає дерму. Зволоження – основний етап у догляді за обличчям. Популярними засобами є креми, маски та сироватки. Збагачення шкіри поживними речовинами, вітамінними комплексами, корисними мікроелементами та мінералами є необхідним.

Антивікова косметика своєю чергою вирішує конкретні проблеми:

  1. Відновлює та лікує акне, тьмяний колір шкіри.
  2. Розгладжує та заповнює зморшки.
  3. Освітлює пігментні плями.

Продукти з цієї категорії відновлюють здорові обмінні процеси, стимулюють регенерацію та забезпечують доглянуту шкіру. Разом з косметикою Allies of Skin можна скласти базовий догляд, виходячи з потреб та особливостей певного типу шкіри або за спрямованістю дії косметики.

Натуральні інгредієнти та технології

Продукти Allies of Skin містять антиоксиданти, поживні речовини, вітаміни, а також компоненти, що відповідають за відновлення клітинного здоров’я. Засоби цього бренду забезпечують превентивний вплив (перешкоджають небажаним змінам шкіри). Зазвичай до складу входять вітаміни та мінерали, антиоксиданти, рослинні екстракти, масла.

Share This Article
Leave a comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *