Оскільки імплантація зубів є хірургічною процедурою, вона створює ще більше занепокоєння. Найкращий спосіб боротися зі своїми страхами – бути поінформованим.
Ми маємо відповіді на найпопулярніші запитання стосовно цієї процедури.
Чи буду я відчувати біль?
Процедура імплантації зубів являє собою хірургічне втручання. Проте незважаючи на це є майже безболісною. Весь час ви будете перебувати під місцевим наркозом, що дозволяє залишатися при свідомості, але не відчути, що відбувається у вашому роті.
Що я буду відчувати після завершення встановлення імпланти?
Сучасні методи створюють менше дискомфорту, за рахунок того, що технології постійно розвиваються та вдосконалюються. Завдяки сучасним інноваційним інструментам та методам ваші імпланти можна встановлювати з незначними пошкодженнями тканини ясен. Усі розрізи будуть зашиті швами, які саморозсмоктуються (це означає, що їх не потрібно буде витягувати). Незначний біль або дискомфорт, який ви відчуваєте після закінчення місцевої анестезії, можна полегшити за допомогою ліків, що відпускаються без рецепта.
Коли зникне біль?
Після повного загоєння ротової порожнини імплантати зовсім не болять.
Процедура встановлення дентального імплантату досить поширена. Запитайте свого стоматолога, скільки разів він або вона проводили операцію. Вас, напевно, заспокоїть той факт, що ваш стоматолог добре знайомий з цим. Під час та після процедури імплантації зубів за вашим здоров’ям порожнини рота будуть добре стежити, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про несподівані ускладнення.
Як буде виглядати моя посмішка, поки триває процес загоєння?
Ваша посмішка буде залишатися презентабельною.
Не турбуйтеся про великі щілини у роті під час процесу імплантації зубів. Ваш стоматолог надасть вам щось тимчасове, щоб приховати втрачені зуби. Це може бути тимчасовий міст, зубний протез або коронка. Коли прийде час встановити постійні штучні зуби, тимчасові кріплення будуть видалені.
Боюсь поганої реакції на металеві імплантати, що робити?
Імплантати виготовляються з титану, типу металу, який не є шкідливим для живої тканини. Ваше тіло буде будувати кістки навколо титанових імплантатів, а не реагувати на них. Цей матеріал не іржавіє та не піддається корозії у роті. Люди живуть із зубними імплантами 30-40 років та не мають жодних негативних реакцій.
Чому мій зуб зіпсувався та потребує імплантації?
Найчастіше ми від самого дитинства маємо неправильний догляд за ротовою порожниною. Залишки їжі на зубах, липкий наліт, запущений карієс чи просте небажання регулярно відвідувати стоматолога, можуть призвести в майбутньому до видалення природного зуба. У молодшому віці не слід забувати про відвідування дитячого стоматолога, який вчасно помітить будь-які зміни у ваших зубах на ранніх етапах та допоможе зберегти свої зуби на більш тривалий термін.
Деякі люди бояться, що їм встановлять зубні імплантати, проте після процедури їм не сподобається, як вони виглядають або відчують дискомфорт. Ми розуміємо таких страх.
Зубні імпланти – це справжнє зобов’язання, тому що ви не можете зняти їх щовечора, як знімні протези. Проте вони ретельно розроблені, щоб прилягати до ясен. Процес виготовлення неймовірно точний. Колір ідеально поєднується з вашими природними зубами. При кусанні вони значно кращі ніж знімні протези. З такою дивовижною стоматологічною технологією, доступною для вас, чому б вам не встановити зубні імплантати?
Переваги імплантів:
- Титанові гвинти діють як корінь, що робить коронку більш стійкою;
- У деяких людей може бути алергія на матеріали, які використовуються для створення зубних протезів, тоді як імпланти повністю біологічно прийнятні;
- З імплантами, як правило, краще розмовляти, оскільки зубні протези можуть бути досить дратівливими, і їх доводиться знімати на ніч;
- У імплантатів немає болючих місць, оскільки вони не рухаються;
- Ви повністю відновлюєте свою здатність жувати.
Не дозволяйте безпідставним занепокоєнням завадити вам замінити відсутній зуб. Якщо у цій статті ви не знайшли відповідь на своє запитання, краще поговоріть зі стоматологом про свої побоювання та дізнатися правду від професіонала.